Kolonia dla dzieci z klas 1-3

Zapraszamy na kolonię dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z wakacyjnymi wyjazdami. Nasi wychowawcy będą zwracali szczególną uwagę na to, by niedoświadczone w samodzielnych wyjazdach maluchy czuły się tutaj dobrze i zapomniały o tęsknocie za rodzicami. Dzięki krótkiemu turnusowi, przemyślanemu programowi pełnemu atrakcji i fachowej opiece przekonacie się, że nie ma lepszego sposobu na spędzenie wakacji!

MIEJSCE Baza Kolonijna w Świętouściu 
Świętouść – to niewielka miejscowość, położona nad brzegiem morza na Wyspie Wolin. Sąsiaduje ona z takimi kurortami, jak Międzywodzie (4 km), czy Międzyzdroje (20 km). Główną zaletą Świętouścia jest jednak spokojna i zróżnicowana okolica. Ponieważ baza leży na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego, zarówno las, jak i woda w morzu są tu czyste. Pagórkowaty teren wokół porośnięty jest pięknym lasem sosnowym i wysoką trawą. Szeroka, piaszczysta plaża daje możliwość gry w piłkę, opalania i nauki pływania. Baza oddalona od zaludnionych miejscowości turystycznych, teren bazy ogrodzony.

ZAKWATEROWANIE domki 6 osobowe. Wszyscy koloniści śpią na kandyjkach, mają do dyspozycji materac, półki na rzeczy osobiste

DOJAZD AUTOKAR 

ILOŚĆ MIEJSC 45  

FABUŁA  Starożytny Rzym

Więcej informacji   tutaj http://szalonedzieciaki.kierunekprzygoda.org.pl/kolonia-zuchowa/