Imprezy dla przedszkoli i szkół

Jedną ze specjalności naszej fundacji jest organizacja imprez łączących doskonałą zabawę z walorami poznawczymi. Przykładamy wielką uwagę, aby wszyscy uczestnicy naszych imprez byli zadowoleni i z niecierpliwością oczekiwali następnego spotkania. Doświadczeni animatorzy stanowią dla nas priorytet przy organizacji imprez dla dzieci i młodzieży.
Nasze animacje są:
kolorowe, wesołe, taneczne, interaktywne, niebanalne! 

Ponadto:

  •  dobrze przygotowane merytorycznie i organizacyjnie
  •  angażujące do zabawy wszystkich uczestników
  • prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów
  • kolorowe za sprawą pięknych strojów i rekwizytów
  • prowadzone według autorskich scenariuszy
  • dostosowane do wieku i liczby dzieci
  • dobrze nagłośnione


Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty:

BALE KARNAWAŁOWE

Bal karnawałowy, to zabawa przy muzyce połączona z konkursami ze słodkimi nagrodami. Każda impreza dla dzieci ma konkretną fabułę. Muzykę, konkursy i zabawy muzyczne dobieramy do grupy wiekowej. Nasi animatorzy bawią się z dziećmi pokazując im, jakie ruchy wykonywać. Zabawy i konkursy, które prowadzimy to między innymi: taniec na gazecie, taniec z balonem, tańczymy jak…, zatrzymywanie muzyki. Na każdym balu uczymy dzieci wspólnego tańca. Organizowane przez nas bale cieszą się dużym zainteresowaniem, a terminy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.
Czas trwania i ceny:
Klasy 1-3 (nauczanie wczesnoszkolne) 2x 45 min (w tym do 15 min. przerwy)
Dzieci młodsze (nauczanie przedszkolne) 2x 30 min (w tym 10 min przerwy – do uzgodnienia)

Imprezy świąteczne

Zabawy mikołajowe, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. W fabryce zabawek Świętego Mikołaja powstało wielkie zamieszanie. Zbliżają się Święta, listy od dzieci z całego świata spływają i trzeba rozpocząć produkcję zamówionych prezentów. Tymczasem elfy odkryły, że myszy przegryzły kable do taśmy produkcyjnej a zębatki się połamały. Co teraz będzie? Czy elfom uda się naprawić zepsutą maszynę i wyprodukować wszystkie wymarzone zabawki? Czy mogą liczyć na pomoc dzieci?
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego drużyną elfich pomocników. Będziemy wspólnie rysować, pakować prezenty, przyjmować na nie zamówienia a także trochę czarować, a przede wszystkim świetnie się bawić.
Jeśli dzieciom uda się przejść wszystkie próby na pomocników, Święty Mikołaj na pewno odwdzięczy się wspaniałymi podarkami przygotowanymi przez przedszkole/szkołę.
Czas trwania: 30 min. zabawy + max 60 min. rozdawania prezentów. Istnieje możliwość wydłużenia czasu wizyty Mikołaja za dodatkową opłatą.

Spotkanie z zającem wielkanocnym. Co w trawie piszczy gdy nadchodzi wiosna a wraz z nią Wielkanoc? Wraz z kurczakiem i zającem powitamy wiosnę i stworzymy piękne pisanki. Nie zabraknie także wyścigów z jajkami, szukania ukrytych niespodzianek, stukania się jajkiem i muzycznych akcentów. W trakcie spotkania dzieci poznają tradycje związane ze świętami Wielkiej Nocy, wraz z kurczakiem bawią się i a na koniec składają sobie życzenia i rozdawane są drobne upominki przygotowane przez przedszkole/szkołę.
Czas trwania: 30 min. zabawy + max 40 min. rozdawania prezentów.

Koncerty bożonarodzeniowe oraz wielkanocne, podczas których zespół KrzyKaśki wprowadzi dzieci w świąteczny klimat. W czasie koncertów prowadzone są krótkie animacje oraz rozdawane nagrody w postaci między innymi płyt z piosenkami dla dzieci autorstwa zespołu.

Pikniki, festyny rodzinne

Animacje festynowe mogą wypełnić główny program festynu bądź też stanowić jego element. Przygotowaliśmy sprawdzone tematy:

„Leśne duszki” – festyn ekologiczny”
„Żyją w lesie małe duszki, które czyszczą leśne dróżki, mają miotły i szufelki
i do pracy zapał wielki…” Któż nie zna ze swego dzieciństwa tej piosenki…?
Znają ją też leśne skrzaty, które w sympatyczny i ciekawy sposób uczą dzieci i dorosłych jak należy dbać o naszą planetę i środowisko naturalne przy okazji świetnie się bawiąc.

„W poszukiwaniu zaginionego skarbu”
Ahoj Piraci! Cała naprzód ku nowej przygodzie! Zapraszamy stare wilki morskie, majtków i marynarzy na wyprawę w nieznane. Będzie czekać nas mnóstwo niespodzianek, odnajdziemy mapę mórz, stoczymy bitwę morską, weźmiemy udział w wyścigach okrętów, wyłowimy perły z dna oceanu, a przede wszystkim będziemy szukać ukrytego skarbu! Czy nie damy się zwieźć syrenom? Do pełnej pasji zabawy i licznych konkurencji sportowych zachęcać będą nasi Piraci w rytm szant i morskich piosenek.

„Przygoda na Dzikim Zachodzie”
Podczas imprezy wcielimy się w poszukiwaczy złota, którym niestraszne żadne zadania – nauczymy się strzelać z łuku, kręcić lassem, rzucać kapeluszem do celu, tańczyć kowbojskie tańce, przesiewać przez sita, a także… doić krowę – wszak to właśnie bydłem zajmują się prawdziwi kowboje. Pojeździmy także wozami i stoczymy bitwę o gwiazdę szeryfa – na pewno wszyscy na nią zasłużą.

Czas trwania i ceny:
2x 45 min (w tym 15 min. przerwy)
Cena animacji festynowych mieści się w przedziale 800 zł – 1200 zł uzależniona jest od szeregu czynników:
■ liczba dzieci ■ formuła imprezy ■ liczba atrakcji ■ miejsce ■ termin
Szczegółową wycenę przedstawimy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

Dodatkowe atrakcje na festyn, piknik:

MEGA JENGA to zręcznościowo – umysłowa gra towarzyska. Z drewnianej
wieży gracze kolejno usuwają z budowli dowolny klocek poniżej skończonego poziomu i układają go na górze. Przegrywa (osoba, która wyciągając klocek, przewróci wieżę. Gra przeznaczona dla dowolnej liczby osób.

MEGA BIERKI to dużo większa odmiana bardzo dobrze znanej gry
zręcznościowej dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę. W przyjemny
sposób można uczyć dziecko precyzji, cierpliwości oraz koordynacji ruchów. To 25 ogromnych drewnianych szpiczasto zakończonych bierek, różniących się między sobą ilością i kolorem namalowanych na nich pasków, które określają wartość punktową poszczególnych bierek. Udział w grze bierze od 2 do 6 osób.
Gra rozpoczyna się od rozsypania wiązki trzymanych pionowo w zaciśniętej dłoni i opartych końcami o podłoże bierek. Z powstałego w ten sposób stosu bierek, gracze kolejno wyciągają pojedyncze bierki w taki sposób, by nie poruszyć żadnego z pozostałych. Gdy w trakcie wyjmowania inna bierka choćby drgnie, następuje utrata szansy i do zbierania przystępuje następny z uczestników. Wygrywa gracz, którego zsumowana wartość zebranych bierek jest największa.

MEGA FRISBY to gra zręcznościowa polegająca na rzucaniu dyskiem do celu. Jest to świetny pomysł na spędzenie czasu poza domem. Wygrywa zawodnik, który podczas trzech rzutów (prób) zdobędzie najwięcej punktów. W grze liczy się dokładność i bystre oko. Zestaw zawiera 3 dyski.

MEGA RZUTKI to rzutki ogrodowe, które mają metalowe końcówki, które
pozwalają im latać po ogrodzie i lądować na trawniku. Loty są zaprojektowane z końcem chwytu, aby umożliwić trzymanie ich do rzucania. Ta gra zawiera 6 rzutek do gry w 3 kolorach, ring rzucania i 4 pierścienie celu do grania w 3 różne gry: tarcze rzutowe, rzutki Killera i rzutki kulek. Odpowiednia dla 2 lub więcej graczy, w wieku od 7 lat.

Animacje w Białym Kościele

Zajęcia integracyjne można prowadzić w przedszkolu, w szkole, ale lepszym rozwiązaniem jest wspólna wycieczka, ponieważ nic tak nie scala grupy jak wspólna wspinaczka na szczyt, przygotowanie ogniska, czy wykonywanie zadań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty animacyjnej w Białym Kościele. Proponujemy spotkania dla dzieci, ale również dla dzieci z rodzinami na wiosnę oraz jesienią.
Każda impreza ma konkretną fabułę. Przez lata wypracowaliśmy atrakcyjne dla dzieci scenariusze:
– W poszukiwaniu zaginionego skarbu
– Przygoda na Dzikim Zachodzie
– Święto pieczonego ziemniaka-powitanie jesieni
– Akademia Pana Kleksa
– Ci sprytni Słowianie
– Dzieci segregują śmieci
i wiele innych
Czas trwania i ceny:
10:00-14:00
Cena animacji festynowych mieści się w przedziale 800 zł – 1300 zł
i uzależniona jest od szeregu czynników:
■ liczba dzieci ■ ognisko ■ rodzaj animacji ■ termin
Szczegółową wycenę przedstawimy po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.

Koncerty

„Niepodległe melodie”- koncert patriotyczny

Z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowaliśmy okolicznościowy koncert skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z klas 1-3.
Koncert piosenek niepodległościowych połączony jest z przystępną w formie, interaktywną lekcją historii dla najmłodszych. Będziemy edukować, śpiewać i przede wszystkim cieszyć się i zarażać radością, że żyjemy w niepodległym kraju.
Czas trwania: 30 min.
Cena 300 zł

„Bo Mikołaj jedzie tu już”
Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a w marzeniach i snach najmłodszych wszystko jest możliwe. Wiedzą to miłośnicy małej Klary z „Dziadka do orzechów”. Wiemy i my! Za sprawą magicznej, świątecznej atmosfery nawet prezenty i zabawki mogą ożyć – przeżywać ciekawe przygody, prowadzić zabawne konwersacje i… śpiewać!
Podczas koncertu świątecznego nie zabraknie pięknych piosenek zimowych, świątecznych, pastorałek i kolęd, a także wielu humorystycznych akcentów, interakcji z dziećmi i radosnych niespodzianek.
Czas trwania: 45 min.
Cena mieści się w przedziale 500 zł – 1000 zł

„Posłuchajcie ile było krzyku, gdy sie pokłóciły zwierzęta w koszyku”
Kurczątko piszczy: pi, pi, pi….!
Podczas koncertu świątecznego nie zabraknie piosenek wiosennych, świątecznych, a także wielu humorystycznych akcentów, interakcji z dziećmi i radosnych niespodzianek od Zajączka.
Czas trwania: 45 min.
Cena 500 zł