Koncerty, zespół wokalny

Koncert bożonarodzeniowy

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a w marzeniach i snach najmłodszych wszyst-ko jest możliwe. Wiedzą to miłośnicy małej Klary z „Dziadka do orzechów”. Wiemy i my! Za sprawą magicznej, świątecznej atmosfery nawet prezenty i zabawki mogą ożyć – przeżywać ciekawe przygody, prowadzić zabawne konwersacje i… śpiewać!

Podczas koncertu świątecznego nie zabraknie pięknych piosenek zimowych, świątecznych, pastorałek i kolęd, a także wielu humorystycznych akcentów, interakcji z dziećmi i radosnych niespodzianek.
Na zakończenie odwiedzi nas Gwiazdor/Święty Mikołaj i obdaruje dzieci upominkami przygotowanymi przez przedszkole/szkołę.

Czas trwania: 30 min. koncertu + max 60 min. rozdawania prezentów. Istnieje możliwość wydłużenia czasu wizyty Gwiazdora za dodatkową opłatą.

„Niepodległe melodie”- koncert patriotyczny

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowaliśmy okolicznościowy koncert skierowany do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z klas 1-3. 
Koncert piosenek niepodległościowych połączony jest z przystępną w formie, interaktywną lekcją historii dla najmłodszych. Będziemy edukować, śpiewać i przede wszystkim cieszyć się i zarażać radością, że żyjemy w niepodległym kraju. Nie zabraknie dekoracji, strojów oraz znakomitych wykonań wokalnych. 
Czas trwania: 30 min. 
Cena 300 zł

„Posłuchajcie ile było krzyku, gdy sie pokłóciły zwierzęta w koszyku”

 Kurczątko i… śpiewać! 
Podczas koncertu świątecznego nie zabraknie piosenek wiosennych, świątecznych, a także wielu humorystycznych akcentów, interakcji z dziećmi i radosnych niespodzianek od Zajączka
Czas trwania: 45 min. 
Cena 500 zł