Kolonia i obóz nad morzem

turnus

termin

rodzaj wypoczynku

ilość dni

cena*

I 5.07-18.07.2019 kolonia klasy 1-3

14

1390 zł

II 18.07-27.07.2019 kolonia klasy 1-3

10

1240 zł

III 27.07-9.08.2019 kolonia klasy 1-3

14

1390 zł

III 27.07-9.08.2019 obóz młodzież od klasy 4……

14

1090 zł

*dla dzieci z adresem wrocławskim, w innym przypadku do ceny należy doliczyć 140,00

MIEJSCE Baza Kolonijna Hufca ZHP Łódź Bałuty w Świętouściu / Baza Kolonijna Hufca ZHP Łódź Bałuty w Świętouściu
Świętouść – to niewielka miejscowość, położona nad brzegiem morza na Wyspie Wolin. Sąsiaduje ona z takimi kurortami, jak Międzywodzie (4 km), czy Międzyzdroje (20 km). Główną zaletą Świętouścia jest jednak spokojna i zróżnicowana okolica. Ponieważ baza leży na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego, zarówno las, jak i woda w morzu są tu czyste. Pagórkowaty teren wokół porośnięty jest pięknym lasem sosnowym i wysoką trawą. Szeroka, piaszczysta plaża daje możliwość gry w piłkę, opalania i nauki pływania. Baza oddalona od zaludnionych miejscowości turystycznych, teren bazy ogrodzony.

ZAKWATEROWANIE cztery domki dwunastoosobowe podzielone na trzy pokoje. Dwa dla uczestników i jeden dla opiekuna. Wszyscy koloniści śpią na kandyjkach, mają do dyspozycji materac, półki na rzeczy osobiste / ośmioosobowe namioty typu NS. Wszyscy obozowicze śpią na kanadyjkach, do dyspozycji mają materac, półkę na rzeczy osobiste

DOJAZD AUTOKAR / AUTOKAR

ILOŚĆ MIEJSC 48 na każdy turnus / OGRANICZONA 80 !!!

FABUŁA  EGIPT i Staś i Nel / wszystkie informacje dotyczące programu oraz przygotowań ( stroje, rekwizyty ) harcerze otrzymają na zbiórkach. Informacje mailowe  do rodziców dotyczące programu  zostaną przesłane wyłącznie na prośbę drużynowych

ODPŁATNOŚĆ
Organizatorzy dopuszczają możliwość opłacenia kosztów uczestnictwa w ratach. Pierwsza wpłata – zadatek w wysokości 300 zł, płatna do dwóch tygodni po zapisaniu dziecka na wyjazd.  Pozostała część płatna najpóźniej na trzy tygodnie przed rozpoczęciem wyjazdu.
Opłaty można dokonać na konto Fundacji:
Fundacja Kierunek Przygoda nr rachunku: 79 1140 2017 0000 4602 1094 9362 z dopiskiem: “LATO 2019 (imię i nazwisko dziecka)……. –  turnus …….”

Zachęcamy również do “Wpłaty na działalność pożytku publicznego” – W celu odliczenia do 6% od dochodów na podstawie Art 26 ust.1 pkt. 9 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu po 15.06.2019 r. organizator zwraca tylko połowę kosztów wyjazdu. W przypadku wyjazdu z kolonii/obozu przed zakończeniem, zwracane będą tylko częściowe koszty wyżywienia w wysokości 20 złotych za każdy dzień nieobecności – tylko powyżej 3 dni (nie dotyczy osób dyscyplinarnie usuniętych z kolonii).

 ZAPEWNIAMY:
– dojazd autokarem/dojazd autokarem
– zakwaterowanie w domkach z dwoma pokojami 6 osobowymi (ubikacje i łazienki w oddzielnym budynku sanitarnym)/zakwaterowanie w namiotach NS lub “dychy” (ubikacje i łazienki w oddzielnym budynku sanitarnym)
– wyżywienie 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek) / wyżywienie 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek)
– fachową opiekę wychowawców w ilości 1 opiekun na max 10 osób* (instruktorzy harcerscy prowadzący zajęcia między innymi dla Gromad Szalone Dzieciaki, nauczyciele) / fachową opiekę w ilości 1 opiekun na max 20 osób (instruktorzy harcerscy prowadzący zajęcia między innymi dla drużyn Zdobywcy Przestworzy, Poszukiwacze/ki Przygód, nauczyciele)
– opiekę medyczną i ratownika WOPR/opiekę medyczną i ratownik WOPR
– ubezpieczenie/ubezpieczenie
– bogaty program (zajęcia interdyscyplinarne w fabule Egipt, dodatkowo zajęcia sportowe, wyjścia na plażę)/ bogaty program (zajęcia interdyscyplinarne w fabule obozu właściwej dla danej drużyny, dodatkowo zajęcia sportowe, wyjścia na plażę)
– pamiątkowe gadżety (koszulki oraz inne)/pamiątkowe gadżety (koszulki oraz inne)

ZAPISY mailowe i dopiero potem konieczność wpłaty zadatku !!!! / ZAPISY mailowe i dopiero potem konieczność wpłaty zadatku!!!! 

Chętnych proszę o mailowe zapisywanie się na adres: viki@kierunekprzygoda.org.pl od dnia 20 lutego do wyczerpania miejsc na listę osób uczestniczących w wyjeździe podając :
– IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA
– TURNUS (1,2,3 obóz)
– chęć otrzymania faktury
Osoba zapisana otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji miejsca. UWAGA!!! Rezerwacja miejsca nie gwarantuje wyjazdu na kolonię/obóz, dopiero po terminowym wniesieniu wpłaty oraz oddaniu oryginału czytelnie wypełnionej karty kolonijnej /obozowej wyjazd jest zagwarantowany
Decyduje kolejność zgłoszeń!

• • •  Wszelkie potrzebne informacje zostaną zawarte w mailu zwrotnym • • •

Projekt współfinansowany jest przez:

logo_wroclaw         wfośigw